Słowa

0

Postacie

0

Licznik słów

Liczenie słów jest dobrze znane osobom, którym zarabia się na pisaniu. Większość dokumentów akademickich ma pewne ograniczenia dotyczące długości, czy to 1000, czy 80000 słów. Chociaż mogą istnieć ograniczenia ze względu na akapity lub strony, najczęściej stosuje się pomiary tego typu barier słowami lub znakami. Pozostawanie w granicach limitu jest niezbędne. Istnieje nawet szczególna klasyfikacja powieści według liczby słów. Liczenie słów ma długą historię, motywowaną różnymi celami. Ale początkowym celem tych obliczeń było opracowanie słownictwa określonego typu, takiego jak rzadkie, pospolite, użyteczne lub niezbędne słowa, a ostatecznym celem było stworzenie słowników do nauczania i uczenia się stenografii, ortografii lub najłatwiejszego czytania. i efektywnie możliwe.

Co to jest Wordcounter?

Wordcounter to narzędzie ułatwiające liczenie znaków, słów, zdań, akapitów i stron w czasie rzeczywistym, wraz ze sprawdzaniem gramatyki i pisowni. Wśród jego zalet jest analiza gęstości słów, gdzie możesz zobaczyć, jakie terminy powtarzasz częściej w całym tekście (przydatne na przykład do dobrego pozycjonowania), a zwłaszcza stoper, który kontroluje, jak długo to trwa. Jest również w stanie powiedzieć, ile razy słowa z twojego tekstu są powtórzone, a także konstrukcje dwóch lub trzech najczęściej używanych słów. Znalezienie wzorów w dużych zestawach pism może być trudne do wykonania ręcznie, ale komputery mogą pomóc. Licznik słów pomaga rozpocząć ilościową analizę tekstu, ale pokazuje najczęściej używane słowa i wyrażenia.

Nowoczesne przeglądarki internetowe obsługują liczenie słów, a w Internecie dostępnych jest wiele różnych narzędzi, niektóre edytory tekstu mają również natywne narzędzie do liczenia słów. Mogą występować niewielkie, a nawet istotne różnice w wynikach liczby słów generowanych przez różne mechanizmy liczenia słów. Obecnie żadne reguły ani system nie definiują, jakie instrumenty lub schematy powinny być używane do liczenia słów, a różne narzędzia liczenia słów używają do tego swoich schematów. Najczęstszą definicją tego słowa jest „litery otoczone luką, które przekazują pewne znaczenie”, ale różne programy zawierają różne znaczenia w tym pojedynczym obiekcie.

Liczenie słów za pomocą programu Microsoft Word

Większość ludzi pisze swoje teksty w programie Microsoft Word, najpopularniejszym narzędziu do liczenia słów. Microsoft Word Statistics traktuje wszystko między dwiema spacjami za słowo, czy to liczbę, czy symbol. Z drugiej strony program Word nie uwzględnia w swoich statystykach liczby słów tekstu w polach tekstowych lub kształtach, co czasami może spowodować dodanie znacznej liczby słów do liczby słów.

Specyficzne narzędzia do liczenia słów

Konkretne narzędzia do liczenia słów są dokładniejsze niż Microsoft Word. Zwykle użytkownik może zdecydować, czy chcesz liczyć liczby, czy dołączyć tekst z dodatkowych obiektów do statystyki liczby słów. Najlepsze narzędzia do liczenia słów zwykle mają możliwości liczenia słów w nagłówkach, stopkach, notatkach, przypisach, przypisach końcowych, polach tekstowych, kształtach, komentarzach, ukrytym tekście, tekście w osadzonych i połączonych dokumentach. Mogą również podawać liczbę słów w wielu formatach plików.

Mówią, że z powodu tych różnic liczba słów wytwarzana przez określone narzędzia do liczenia słów zwykle liczy więcej słów / jednostek niż liczba słów w programie Microsoft Word.

Aplikacje do liczenia słów

Chociaż nie mają tak wielu funkcji jak wersje na komputery stacjonarne, istnieją również aplikacje mobilne do liczenia słów i znaków. W przypadku Androida możemy skorzystać z Word Counter, prostej aplikacji, która zlicza tylko słowa, znaki ze spacjami, znaki bez spacji i frazy.

Aplikacja na iPhone'a jest jeszcze prostsza, a jej tytuł pozostawia niewiele miejsca na niepewność: pokaż liczbę słów, znaków lub akapitów, a to właśnie robi aplikacja, ani więcej, ani mniej.

 • Słowa
  0
 • Wyjątkowe słowa
  0
 • Postacie
  0
 • Postacie (bez odstępów)
  0
 • Zdania
  0
 • Najdłuższe zdanie (słowa)
  0
 • Najkrótsze zdanie (słowa)
  0
 • Śr. Zdanie (słowa)
  0
 • Śr. Zdanie (znaki)
  0
 • Średni. długość słowa
  0
 • Ustęp
  0
 • Strony
  0
 • Sylaby
  0
 • Linie
  0
 • Czas czytania
  0
 • Czas mówienia
  0
 • Czas pisania ręcznego
  0
Gęstość

Używamy plików cookie, aby śledzić wizyty na naszej stronie internetowej, nie przechowujemy żadnych danych osobowych.