Slova

0

Symboly

0

Počítadlo symbolů

Co je Počítadlo znaků

Počítadlo znaků je definováno jako počet nebo kalkulačka znaků použitých v jakémkoli textu. Počítadla znaků jsou k dispozici buď ve formátech souborů, nebo jako webová platforma, jejíž použití je snadné a praktické. Někdy uživatelé nástroje pro počítání znaků upřednostňují jednoduchost před podrobnými informacemi o psaní, které počítadlo slov obvykle nabízí, a to tento nástroj pro počítání poskytuje. Počítadlo znaků určuje také počet znaků a počet slov, což je často jediná informace, kterou potřebujete o svém psaní vědět. Prostřednictvím tohoto nástroje okamžitě obdržíte podrobné informace rychlostí blesku.

Jak důležité je používat Počítadlo znaků

Kdykoli a kdekoli záleží na počtu skutečných znaků v textu, zvyšuje se význam použití Počítadla znaků. Například pro studenty často existují určité limity nebo minima pro jejich domácí úkoly. Totéž platí pro vysokoškolské aplikace, spolupracovníky ve společnostech nebo pro vlastníky firem. Jejich dodržování může mít významný dopad na to, jak se vaše psaní kontroluje a hodnotí, protože tento nástroj pomáhá a ukazuje, zda jste schopni dodržovat základní pokyny. Počítadlo znaků vám zajistí, že nepřekročíte limity náhodně nebo dokonce nesplníte minima, která mohou být primární metrikou vašich textů.

Tyto informace o počtu znaků v textu mohou být také velmi užitečné pro autory. Znalost počtu slov, znaků, řádků atd. Může spisovatelům pomoci lépe pochopit délku jejich psaného obsahu a pak usnadňuje práci na konkrétním zobrazení stránek textu. Pro ty autory, kteří píší pro noviny a časopisy, zejména tam, kde je omezený prostor, může znalost výhody použití čítače znaků pomoci spisovateli dostat do tohoto omezeného prostoru nejpotřebnější informace. Kromě toho může být pro uchazeče o zaměstnání znalost počtu znaků jejich životopisu nezbytná pro získání všech informací, které chtějí napsat, na jednu stránku. Spisovatelé mohou oklamat různá písma, velikosti a mezery, aby upravili počet znaků, které se vejdou na jednu stránku, ale je důležité znát množství, které se spisovatel pokusí poskytnout na jedné stránce.

Jak používat Počítadlo znaků

Chcete-li zjistit a vypočítat počet znaků a slov při psaní, zkopírujte a vložte text přímo do nástroje pro počítání znaků. Pokud jste nepřipravili obsah pro počítání znaků, můžete psát přímo do textové oblasti tohoto nástroje. Jakmile tak učiníte, webový online nástroj pro počítání znaků okamžitě zobrazí oba počty vloženého textu. Nástroj pro počítání znaků může být v mnoha případech užitečný a pohodlný. Přesto může být tento nástroj obzvláště užitečný, když píšete pro minimální a maximální omezení znaků.

Počítadlo znaků se často považuje pouze za použití angličtiny, což je nesprávné tvrzení. Tento nástroj může být užitečný pro ty, kteří píší v neanglických jazycích, kde je důležitý počet znaků a záleží na nich. Může se například jednat o následující jazyky: korejština, japonština, čínština atd., Kde se znaky zdají být základem psaného jazyka. Dokonce i pro ty lidi, kteří nepíší anglicky, je pro jejich psaní pouhá znalost použití počítadla znaků pro psaní docela prospěšné.

Jak počítat znaky v softwaru pro zpracování textu

OpenOffice - Vyberte panel nabídek „Nástroje“ a poté klikněte na „Počet slov“. Jakmile se zobrazí vyskakovací dialogové okno, zobrazí se přesný počet znaků.
AbiWord - Vyberte nabídku „Nástroje“. Poté stiskněte „Počet slov“. Vyskakovací okno vám zobrazí celkový počet znaků.
Microsoft WordPad a Microsoft Notepad jsou jednoduché textové editory a oba programy neobsahují funkci počítadla znaků.

Jak počítat znaky v MS Word

Microsoft Word má skvělou funkci pro výpočet slov v dokumentu. Kromě počtu slov může MS Word nabídnout také počet znaků použitých v sestavě. Znalost počtu znaků ve vašem příspěvku je užitečná bez ohledu na to, zda jste vlastníkem firmy, studentem, spisovatelem atd. Například jako spisovatel na volné noze může mít klient často konkrétní počty znaků, které chce, abyste získali, nebo pro vlastníky firem se kontaktní formulář pro klienta může jevit jako konkrétní počet znaků.

Jaká jsou hlavní omezení počtu znaků

Obecně většina online webových čítačů znaků nemá omezení délky textu, který vložíte pro počítání. Některé weby a aplikace na sociálních médiích však omezují nadužívání znaků do textu. Omezení slov a znaků jsou proto poměrně běžná, zejména v dnešní době na internetu. Většina lidí si je více vědoma 140 znaků v případě tweetů na Twitteru, ale omezení počtu znaků není pro Twitter definováno.

Stejně jako jakýkoli jiný web sociálních médií má například Facebook specifické požadavky na délku psaní na zdroji a zveřejňování příspěvků

 • Symboly
  0
 • Symboly (žádné mezery)
  0
 • Slova
  0
 • Unikátní slova
  0
 • Věty
  0
 • Nejdelší věta (slova)
  0
 • Nejkratší věta (slova)
  0
 • Prům. Věta (slova)
  0
 • Prům. Věta (znaky)
  0
 • Průměrný. délka slova
  0
 • Odstavec
  0
 • Stránky
  0
 • Slabiky
  0
 • Čáry
  0
 • Čas na čtení
  0
 • Mluvící čas
  0
 • Ruční psaní čas
  0

Používáme cookies, pouze pro sledování návštěv našich webových stránek neukládáme žádné osobní údaje.