Žodžiai

0

Simboliai

0

Simboliai Skaitliukas

Kas yra simbolių skaitiklis

Simbolių skaitiklis apibrėžiamas kaip bet kuriame tekste naudojamų simbolių skaičius arba skaičiuoklė. Simbolių skaitikliai yra prieinami failų formatais ir kaip internetinė platforma, kurią lengva ir patogu naudoti. Kartais simbolių skaitiklio įrankio vartotojai teikia pirmenybę paprastumui, o ne išsamiai rašymo informacijai, kurią paprastai siūlo žodžių skaitiklis, ir būtent tai pateikia šis skaitiklio įrankis. Simbolių skaitiklis taip pat nustato simbolių skaičių ir žodžių skaičių, o tai dažnai yra vienintelė informacija, kurią reikia žinoti apie rašymą. Naudodamiesi šiuo įrankiu, žaibišku greičiu iškart gaunate išsamią informaciją.

Kaip svarbu naudoti simbolių skaitiklį

Kai ir kur svarbu faktinių simbolių skaičius tekste, simbolių skaitiklio naudojimo svarba didėja. Pavyzdžiui, studentams dažnai būna tam tikrų apribojimų ar minimalių jų namų darbų atlikimo. Tas pats pasakytina apie kolegijų programas, bendradarbius įmonėse ar verslo savininkus. Jų laikymasis gali turėti didelę įtaką jūsų rašto peržiūrai ir įvertinimui, nes įrankis padeda parodyti, ar sugebate laikytis pagrindinių nurodymų. Simbolių skaitiklis gali užtikrinti, kad netyčia neperžengiate ribų ar net nesilaikote minimumų, kurie gali būti pagrindinė jūsų tekstų metrika.

Ši informacija apie simbolių skaičių tekste taip pat gali būti gana naudinga rašytojams. Žinant žodžių, simbolių, eilučių ir kt. Skaičių, rašytojai gali geriau suprasti savo parašyto turinio ilgį, o tada lengviau dirbti rodant teksto puslapius konkrečiu būdu. Rašytojams, kurie rašo laikraščiams ir žurnalams, ypač ten, kur yra nedaug vietos, žinant simbolių skaitiklio naudojimo pranašumą rašytojas gali padėti gauti reikiamą informaciją į tą ribotą vietą. Be to, norintiems gauti visą informaciją, kurią jie nori parašyti, viename puslapyje norintiems gauti darbo, gali būti svarbu žinoti jų gyvenimo aprašymų skaičių. Rašytojai gali kvailioti naudodami skirtingus šriftus, dydžius ir tarpus, norėdami pakoreguoti simbolių, kuriuos jie gali sutalpinti viename puslapyje, skaičių, tačiau būtina žinoti, kokią sumą rašytojas bando pateikti viename puslapyje.

Kaip naudoti simbolių skaitiklį

Norėdami sužinoti ir apskaičiuoti rašto simbolį ir žodžio numerį, nukopijuokite ir įklijuokite tekstą tiesiai į simbolių skaitiklio įrankį. Jei neparengėte turinio skaičiuoti simbolius, galite rašyti tiesiai į to įrankio teksto sritį. Tai padarius, internetinis internetinis simbolių skaitiklio įrankis iškart parodys abu įterptojo teksto skaičius. Simbolių skaitiklio įrankis gali būti naudingas ir patogus daugeliu atvejų. Vis dėlto šis įrankis gali būti ypač naudingas, kai rašote dėl minimalaus ir maksimalaus simbolių apribojimo.

Simbolių skaitiklis dažnai laikomas vartojamu tik anglų kalba, o tai neteisingas teiginys. Įrankis gali būti naudingas tiems, kurie rašo ne anglų kalbomis, kur svarbu ir svarbu simbolių skaičius. Pavyzdžiui, tai gali būti šiomis kalbomis: korėjiečių, japonų, kinų ir kt., Kai rašmenys, atrodo, yra rašytinės kalbos pagrindas. Net ir tiems žmonėms, kurie nerašo angliškai, vien tik žinojimas apie rašmenų skaitiklio naudojimą rašant yra gana naudingas jų rašymui.

Kaip suskaičiuoti simbolius programoje „Word“

„OpenOffice“ - pasirinkite meniu juostą „Įrankiai“ ir spustelėkite „Žodžių skaičius“. Kartą pasirodys iššokantis dialogo langas, kuriame bus rodomas tikslus simbolių skaičius.
„AbiWord“ - pasirinkite meniu „Įrankiai“. Tada paspauskite „Žodžių skaičius“. Iššokančiame lange parodysite bendrą simbolių skaičių.
„Microsoft WordPad“ ir „Microsoft Notepad“ yra paprasti teksto redaktoriai, o abiejose programinėse programose nėra simbolių skaitiklio funkcijos.

Kaip suskaičiuoti simbolius MS Word

„Microsoft Word“ turi puikią funkciją apskaičiuoti žodžius dokumente. Be žodžių skaičiaus, „MS Word“ taip pat gali pasiūlyti ataskaitoje naudojamų simbolių skaičių. Naudinga žinoti savo rašmenų skaičių, nesvarbu, ar esate verslo savininkas, studentas, rašytojas ir kt. Pavyzdžiui, kaip laisvai samdomas rašytojas, dažnai klientas gali turėti tam tikrų simbolių skaičių, kurio jis nori, kad jūs gautumėte, arba verslo savininkams kliento kontaktinė forma gali pasirodyti pagal simbolių skaičių.

Kokie yra pagrindiniai simbolių skaičiaus apribojimai

Paprastai daugumoje internetinių internetinių simbolių skaitiklių nėra apribojimų įterpto teksto ilgiui skaičiuoti. Tačiau kai kurios socialinės žiniasklaidos svetainės ir programos apriboja pernelyg didelį simbolių naudojimą tekste. Taigi žodžių ir simbolių apribojimai yra gana įprasti, ypač šiais laikais internete. Dauguma žmonių dažniau žino apie 140 simbolių, jei „Twitter“ yra „Twitter“, tačiau „Twitter“ nėra apibrėžta simbolių riba.

Kaip ir bet kuri kita socialinės žiniasklaidos svetainė, pavyzdžiui, „Facebook“ turi konkrečius ilgio reikalavimus rašant ant sklaidos kanalo, skelbiant

  • Simboliai
    0
  • Simboliai (jokių tarpų)
    0
  • Žodžiai
    0
  • Unikalūs žodžiai
    0
  • Sakiniai
    0
  • Ilgiausias sakinys (žodžius)
    0
  • Trumpiausias sakinys (žodžius)
    0
  • Vid. Sakinys (žodžius)
    0
  • Vid. Sakinys (chars)
    0
  • Vidutinis. žodžio ilgis
    0
  • Pastraipa
    0
  • Puslapiai
    0
  • Skiemenys
    0
  • Linijos
    0
  • Skaitymo laikas
    0
  • Kalbėjimo laikas
    0
  • Ranka rašymo laikas
    0
Tankis

Mes naudojame slapukus, kad tik stebėtume apsilankymus mūsų svetainėje, nesaugome asmeninės informacijos.