Слова

0

Персонажі

0

Лічильник слів

Підрахунок слів добре відомий людям, які платять за написання. Більшість академічних документів мають деякі обмеження по довжині, будь то 1000 або 80 000 слів. Хоча можливі обмеження за абзацами чи сторінками, найпоширенішим є вимірювання цих типів бар’єрів словами чи символами. Перебування в межах обмеження є важливим. Існує навіть конкретна класифікація романів за кількістю слів. Підрахунок слів має довгу історію, мотивовану різноманітними цілями. Але первісною метою цих підрахунків було розробити словниковий запас певного типу, наприклад, рідкісних, загальних, корисних чи істотних слів з кінцевою метою - створення словників для викладання та вивчення стенографії, написання орфографії чи читання найпростіше і ефективно можливо.

Що таке Wordcounter?

Wordcounter - це інструмент, який полегшує завдання підрахунку символів, слів, речень, абзаців та сторінок у режимі реального часу, поряд із граматикою та перевірки орфографії. Серед його переваг - аналіз щільності слів, де ви можете побачити, які терміни ви повторюєте більше у всьому тексті (зручно зробити хороший SEO, наприклад), і, зокрема, секундомір для контролю того, як довго він триває. Він також здатний розповісти, скільки разів повторюються слова вашого тексту, а також конструкції з двох-трьох найпоширеніших слів. Пошук шаблонів у великих наборах для письма може бути важким вручну, але комп'ютери можуть допомогти. Лічильник слів допомагає почати кількісно аналізувати текст, але показує найчастіше використовувані слова та фрази.

Сучасні веб-браузери підтримують підрахунок слів, а в Інтернеті є широкий спектр інструментів, у деяких текстових редакторах також є власний інструмент для підрахунку слів. Можливі невеликі і навіть істотні відмінності в результатах підрахунку слів, отриманих різними системами підрахунку слів. Наразі жодні правила чи система не визначають, які інструменти чи схеми слід використовувати для підрахунку слів, а різні інструменти для підрахунку слів використовують для цього свої схеми. Найпоширенішим визначенням цього слова є "букви, оточені прогалиною, яка передає деяке значення", але різні програми містять різні значення в цьому одному об'єкті.

Підрахунок слів за допомогою Microsoft Word

Більшість людей друкують свої тексти в Microsoft Word, найпоширенішому інструменті підрахунку слів. Microsoft Word Statistics розглядає все між двома пробілами словом, будь то число або символ. З іншого боку, Word не включає в статистику підрахунку слів текст у текстових полях або формах, що може іноді додати значну кількість слів до кількості слів.

Конкретні інструменти для підрахунку слів

Конкретні інструменти для підрахунку слів є більш точними, ніж Microsoft Word. Зазвичай користувач може визначити, чи потрібно підраховувати числа, або включити текст із додаткових об'єктів до статистики кількості слів. Найкращі інструменти для підрахунку слів зазвичай мають можливість підрахунку слів у заголовках, колонтитулах, примітках, виносках, кінцевих примітках, текстових полях, формах, коментарях, прихованому тексті, тексті у вбудованих та пов'язаних документах. Також вони можуть надати кількість слів у великій кількості форматів файлів.

Вони кажуть, що через ці відмінності кількість слів, що створюється певними інструментами підрахунку слів, зазвичай налічує більше слів / одиниць, ніж кількість слів у Microsoft Word.

Додатки для підрахунку слів

Хоча вони не мають такої кількості функцій, як версії для настільних ПК, є також мобільні додатки для підрахунку слів і символів. У випадку з Android ми можемо використовувати Word Counter - простий додаток, який підраховує лише слова, символи з пробілами, символи без пробілів та фраз.

Додаток iPhone ще більш базовий, і його заголовок залишає мало місця для невизначеності: Показати кількість слів, символів або абзаців, і це те, що робить додаток, ні більше, ні менше.

 • Слова
  0
 • Унікальні слова
  0
 • Персонажі
  0
 • Персонажі (немає пробілів)
  0
 • Речення
  0
 • Найдовший вирок (слова)
  0
 • Shortest Sentence (слова)
  0
 • Сер. Вирок (слова)
  0
 • Сер. Вирок (символів)
  0
 • Середній. довжина слова
  0
 • Абзац
  0
 • Сторінки
  0
 • Склади
  0
 • Лінії
  0
 • Час читання
  0
 • Час виступу
  0
 • Час написання рукою
  0
Щільність

Ми використовуємо файли cookie, просто відстежуємо відвідування нашого веб-сайту, ми не зберігаємо особистих даних.